RAPLA KAMMERMUUSIKA  FACEBOOKI PEABÄNNER-2 (1).jpg

26. juuni kell 19:00 Rapla Maarja-Magdaleena kirikus
"ÕHTUMISSA" Eesti Filharmoonia Kammerkoor ja Tallinna Kammerorkester, dirigent Tõnu Kaljuste
A. Vivaldi - Kyrie, Gloria, Credo ja Magnificat 

Eesti-Filharmoonia-Kammerkoor-ja-Tonu-Kaljuste.jpg
Tõnu Kaljuste.jpg
Tallinna-Kammerorkester-ja-Tõnu-Kaljuste.jpg
RAPLA NOORMUUSIK.jpg

Festivalil on eriline au -
2022. aasta patroon on EELK peapiiskop URMAS VIILMA

*26. juuni kell 18:00  avakontserdil peapiiskopiga vestlus-kohtumine

Festivali suurtoetajad 2022. aastal
on Akzo Nobel ja Harviker!

attachment-1.png

Rapla Kirikumuusika Festival ja Muusikute fond PLMF korraldas teiskordselt konkursi „Raplamaa Noor Muusik“ tiitlile 12. aprillil kell 12-18:00 Rapla Kultuurikeskuses.

žürii: Pille Lill, Sigrid Kuulmann, Virgo Veldi, Mati Mikalai

 25. mail kell 16-19:00 Rapla Kultuurikeskuse suur saal
Konverents - 30 aastat Rapla Kirikumuusika Festivali.


                                                   Kutse festivalile
 

KONVERENTS

26. JUUNI KELL 19:00
Rapla Maarja-Magdaleena kirik
 

ÕHTUMISSA
Eesti Filharmoonia Kammerkoor ja Tallinna Kammerorkester, dirigent Tõnu Kaljuste

Kavas: A. Vivaldi Gloria D-Duur ja Dixit Dominus

*kell 18 vestlus-kohtumine EELK peapiiskop Urmas Viilmaga

* * * * *

29. JUUNI KELL 19:00

Vigala kirik

TALLINNA TROMPETIANSAMBEL
Neeme Ots, Jaan Ots, Laur Keller, Villem Endel Tiits, Mehis Martin Ots, Mattis-Johan Mere,

Mart Hakon Reinmets ja Mikhail Kirillov

Kavas: Susato, Gabrieli, Bach,

Telemann jt.

* * * * *

30. JUUNI KELL 19:00

Kehtna kirik

 

NÄHTAMATU TEEKOND
Johanna Vahermägi

(laul, klahvpillid, vioola)

Mihkel Metsala (trompet)

Paul Daniel (kitarr)

Ahto Abner (löökpillid)

Taavo Remmel (bass)

Kairi Ervald (taustavokaal, flööt) 

Lemme-Getter Bogatkin (taustavokaal)
Kavas: Johanna Vahermägi autorikontsert

 

* * * * *

2. JUULI KELL 19:00
Hageri Vennastekoguduse Palvemaja


ANDRE MAAKER ja

keelpillikvartett PREZIOSO
Hanna-Liis Nahkur (viiul) 

Mari-Katrina Suss (viiul)

Helena Altmanis (vioola)

 Andreas Lend (tšello)

Kavas: A. Maaker

"Varemeist püütud helid"  jt.

* * * * * 

3. JUULI KELL 19:00

Rapla Maarja-Magdaleena kirik


VALGUST!

TALLINNA POISTEKOOR

 dirigent Lydia Rahula
Solistid:

Pille Lill (sopran)

Richard Raun (kitarr)

Tomi Rahula (orel)
Kavas: Mozart, Pärt, Uusberg, Mägi jt.

* * * * * 

6. JUULI KELL 19:00

Vahastu kirik

VILLU VESKI JA NORDIC SOUNDS PÕHJALA HÄÄLED 25

Villu Veski (saksofon)

Tiit Kalluste (akordion)

Raimonds Macats (klahvpillid, tšello, kromaatiline suupill, LAT)

Valerijus Ramoška (trompet, LIT)

Taavo Remmel (kontrabass)

Kavas:  Veski, Kalluste, Garbarek, Ciurlionis jt.

* * * * * 

10. JUULI KELL 19:00

Rapla Maarja-Magdaleena kirik

TENEBRAE

RAHVUSMEESKOOR
dirigent Mikk Üleoja

solistid Grigori Rutškin (tenor) 

Kaarel Kukk (bariton)
Kavas: Uusberg, Gesualdo jt.

2022 PROGRAMM