Kehtna kirik
30.06 kl 19
Saksofonikvartett SAXISSIMA
Rene Laur (sopransaksofon), Emily Urla (altsaksofon),
Lauri Sepp (tenorsaksofon), Tanel Koho (baritonsaksofon)
KAVA
Isaac Albeniz (1860–1909)
Sevilla
Maurice Ravel (1875–1937) / arr. Hermann Rid (*1962)
Pavane / Pavaan
Jean-Baptiste Robin (*1976)
Pulse / Pulss
Georges Bizet (1838–1875) / arr. Bernard Marillia
Suite L’Arlésienne / Süit Arleeslanna
I Prelude / Prelüüd
IV Presto
V Intermezzo & Carillon / Intermetso ja kellamäng
VI Farandole / Farandool
Maria Kõrvits (*1987)
Polaaröö
Bertrand Peigné (*1971)
Spirit of Highlands / Mägismaa vaim
Isaac Albeniz
Pequeña serenata española / Väike Hispaania serenaad
Ástor Piazzolla (1921–1992) / arr. Bernard Marillia
Libertango
Jean Matitia (*1952)
Chinese Rag / Hiina ragtime
Heiner Wiberny (*1944)
Ulla In Africa / Ulla Aafrikas
SAKSOFONIKVARTETT SAXISSIMA sai esmakordselt kokku 2024. aastal. Esimene kontsert anti 2025. aasta aprillikuus. Saxissima soovib publikut rõõmustada energilise mängustiili, ilusa kõlakultuuri ja virtuoosse tehnikaga. Saxissima sisaldab endas nii nooruslikku bravuuri, kui ka ansamblimängu tarkust ja kogemusi. Momendil on kvartetil kavas palju erinevate maade muusikat – alustades Euroopast ja lõpetades Aafrikaga. Saxissimasse kuuluvad: Rene Laur – sopransaksofon, Emily Urla – altsaksofon, Lauri Sepp – tenorsaksofon, Tanel Koho – baritonsaksofon. Kõik neli saksofonisti tegelevad ka aktiivselt pedagoogilise tööga, õpetades MUBA-s, Heino Elleri Muusikakoolis Tartus, Pärnu Muusikakoolis, Huvikeskuses “Kullo” jne. Saksofonikvartett Saxissima soovib tulevikus teha koostööd erinevate Eesti ja maailma tippinterpreetidega, samuti olla eeskujuks oma õpilastele ja pakkuda publikule huvitavaid kontserdikavu.

