2017. aasta peaesinejaks on 

EESTI RIIKLIK 

SÜMFOONIAORKESTER

dirigent Mihhail Gerts 

 

30. juuni | 19.00 | Rapla kirik 

Eesti eesistumine ja Põhja-Balti ringreis 2016

1. juuli - 3. august, 2016 ​| Eesti, Läti, Leedu, Rootsi, Taani, Saksamaa

Oleme rõõmsad, et Ameerika Talentide Sümfooniaorkester YOA on valinud oma 2016. aasta Põhja-Balti tuuri residentuuriks Eesti. Ma siiralt loodan, et YOA Eestis viibitud aeg on vastastikku inspireeriv ning rikastab meie kultuurisuhteid..

Loe president Toomas Hendrik Ilvese toetavat kirja ... >>

Muusikute fond PLMF toob Eestisse maailmakuulsad muusikud

Tegu on seni ühe suurima kultuurialase koostööprojektiga Eesti ja Ameerika riikide vahel. Eestlastest osaleb projektis lisaks paljudele noortele talentidele ka pianist Irina Zahharenkova. /---/

Loe pressiteadet ...>>

2016. aasta festivali patroonideks olid EELK peapiiskop Urmas Viilma ja kultuuriminester Indrek Saar.

Vaata eelmise aasta patroone >>

R 1.07 Rapla kirik kell 19.00 

REEKVIEM
Estonia Seltsi Segakoor
Arete Teemets
(sopran)
Tuuri Dede (metsosopran)
Tamar Nugis (bariton)

Piret Aidulo (orel)

koormeister Heli Jürgenson

dirigent Maaja Roos (USA)

Kavas: H. Tobias-Duesberg, R. Tobias
 

 

L 02.07 Kehtna Peetri kirik 19.00

SUVISED BRASSIHELID
Ansambel Brassers
Kavas: J. S. Bach, G. Rossini, J. Haydn,
G. F. Handel, M. Ravel jt

 

P 3.07 Velise kirik kell 19.00

LAPSEPÕLVES LAULDUD LAULUD

Rapla Mitte-Riinimanda Noortekoor

dirigent Urve Uusberg

Kavas: P. Uusberg, U. Sisask jt


T 5.07 Järvakandi Pauluse kirik kell 19.00
RÄNNAK AJALUKKU
Henri Zibo (akordion)

Kavas: F. Angelis, J. Pachelbel, D. Scarlatti jt

 

K 6.07 Käru kirik kell 19.00 
KAMMERKONTSERT
Ameerika Talentide Orkestri YOA õppejõud 
ja Eesti tippsolistid:
Anna-Liisa Bezrodny, José Aurelio Castillo, 
Otto Derolez; Craig Mumm; Ilmari Hopkins, 
Andreas Lend; Leone Buyse, Oksana Sinkova; 
Michael Webster; Gordon Hunt; Catherine
Larsen-Maguire; Javier Gandara; Neeme Ots, 
Mauro Maur; Karl Frisendahl; Fernando Meza

 

 

R 8.07 Rapla kirik kell 19.00 

ORELIKONTSERT

Tiia Tenno (orel)

kaastegev Neeme Ots (trompet)

Kavas: B. Marcello, J. S. Bach, A. Vivaldi jt


P 10.07 Vahastu kirik kell 19.00
KAMMERKONTSERT
Ameerika Talentide Orkestri YOA artistid

ja Eesti tippsolistid:

Nigel Armstrong, Otto Derolez, José Aurelio Castillo, Mary Ann Mumm; Craig Mumm; 
Ilmari Hopkins, Andreas Lend; Oksana Sinkova; Neeme Ots, Mauro Maur; Karl Frisendahl

 


K 13.07 Rapla kirik kell 19.00
AMEERIKA TALENTIDE SÜMFOONIAORKESTER YOA

solist Pille Lill (sopran)

kammernaiskoor Sireen

dirigent Carlos Miguel Prieto (Mehhiko)
Kavas: A. Pärt, J. Reinvere (esiettekanne),
A. Ginastera


N 14.07 Audentese Erakool kell 15.00

Interaktiivne kontsert Benjamin Zanderi ja

YOA Sümfooniaorkestriga: 

"Klassikalise muusika vägi" 

(Classical FEVER)

R 15.07 Tallinna Jaani kirik kell 19.00 

AMEERIKA TALENTIDE SÜMFOONIAORKESTER YOA
Gautier Capuçon (tšello, Prantsusmaa)
dirigent Carlos Miguel Prieto (Mehhiko)
Kavas: C. Saint-Saëns, 
L. Bernstein, 

S. Revueltas

PILETID PILETILEVIST HINNAGA 5€-25€!

KONTAKT / CONTACT

Aadress / Address: Kalda 2, Rapla, 79513
e-mail: kmf@eelkrapla.ee
tel: +372 5114 077


Toeta / Support

MTÜ Rapla Kirikumuusika Festival
IBAN: Swedbank EE802200221051601059

Festival on pärjatud kvaliteetmärgisega EFFE 2015-2018/ The festival was honored with the EFFE Label 2015-2018

FESTIVALI SUURTOETAJAD

/ MAJOR SPONSORS

FESTIVALI PARTNER

/ FESTIVAL PARTNER