top of page

SUVISED BRASSIHELID

 

ANSAMBEL BRASSERS 
koosseisus:
Jaan Mesi (trompet)

Laur Keller (trompet)
Villem Endel Tiits (flüügelhorn)
Kaspar-Oskar Kramp (tromboon)
Enri Remmelgas (tuuba)
Kavas: J. S. Bach, G. Rossini, J. Haydn,
G.F. Händel, M. Ravel jt

L. 2. juuli

kell 19.00

 

Kehtna Peetri kirik

Brassers 
on vaskpillimuusikaga tegelev 5-liikmeline ansambel, mis loodi 2015. a sügisel andekate Tallinna Muusikakeskkooli noorte poolt. Noori säravaid muusikuid seob nende ühine huvi musitseerimise ja pillimängu vastu. Ansambel on esinenud mitmetel kontsertidel: Õpilasesinduste liitude kokkusaamisel Paides, TMKK galakontsertil Estonia kontsertsaalis, Narva-Jõesuu SPA Sanatootiumis ning Lehtse Põhikoolis. Veel on tehtud kontsertreis Võrumaale, kus esineti erinevates koolides.

Ansamblisse kuuluvad:

Jaan Mesi on Rakverest pärit noor ja andekas trompetist, kes õpib Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias prof Aavo Otsa juhendamisel. J. Mesi võttis osa ka populaarsest telesaatest Klassikatähed 2016.

Laur Keller on mänginud trompetit juba ligi 10 aastat. Hetkel õpib ta Tallinna Muusikakeskkooli X klassis prof Aavo Otsa juures. L. Keller on laureaat mitmetel rahvusvahelistel konkurssidel ja tegutseb TMKK Sümfooniaorkestris ning noorteorkestris ENKO. Samuti on ta osalenud mitmete maailma tippmuusikute meistrikursustel.


Villem Endel Tiits mängib ansamlis flüügelhorni. Ta on üks silmapaistvamaid noori trompetiartiste Pärnust, kes õpib Tallinna Muusikakeskkooli X klassis Aavo Otsa juhendamisel. V. E. Tiits on pälvinud esimesi kohti rahvusvahelistel konkurssidel ja osaleb noorteorkestri ENKO ning TMKK Sümfooniaorkestri tegevuses. Samuti on ta osalenud paljude nimekate muusikute meistrikursustel.


Enri Remmelgas alustas tuubaõpinguid Pärnu Ülejõe Gümnaasiumi puhkpilliorkestris. Alates 2011. a õpib ta Tallinna Muusikakeskkolis Madis Vilgatsi käe all. E. Remmelgas on saavutanud väljapaistvaid tulemusi üleriigilistel puhkpilli konkursitel. 

 

Kaspar-Oskar Kramp hakkas tromboonimänguga tegelema Võru muusikakoolis. Nüüd õpib ta Tallinna Muusikakeskkoolis Andres Kontuse juhendamisel. Üleriigilistel konkurssidel solistina tublisti üles astunud K.-O. Kramp osaleb ka mitmete teiste orkestrite ja ansamblite tegevuses.

  • Facebook - Grey Circle

PROGRAMM

2016

Anchor 11

KAVA:

J. Stanley

- Trumpet Voluntary 

T. Morley, J. Dowland

- Kolm Elizabeth I aegset 
madrigali

O. Gibbons

 - Hosanna to the son of David

G. Rossini

- Largo al Factotum

G. F. Handel

oratooriumist "Juudas Makabeus":

- Hallelujah, Amen

G. F. Handel

oratooriumist "Semele":

- Where'er You Walk

J. S. Bach

- Contrapunctus II

J. S. Bach

kantaadist nr. 78:

- We Hasten with Eager Footsteps

J. Haydn

 - Nelsoni Missa: Gloria

J. Rodrigo

- Concerto de aranjuez

M. Ravel

 - Pavaan surnud lapsele / Pavane pour une infante défunte

G. Verdi

ooperist Aida:
- Triumfimarss

H. Parry

- Jeruusalemm

Spirituaal

- Just a Closer Walk

with Thee

arr W. Barnes

- Kolm spirituaali

M. Kamen

- Kvintett

A. Sullivan

- Overtüür H.M.S. Pinaforele

J. Pachelbel

- Kaanon

bottom of page