PROGRAMM
2022

P 26. JUUNI

KELL 19:00


Rapla Maarja-Magdaleena kirik

 

ÕHTUMISSA

 

Eesti Filharmoonia Kammerkoor

Tallinna Kammerorkester

dirigent Tõnu Kaljuste

Kavas: A. Vivaldi Gloria D-Duur ja Dixit Dominus

*kell 18 vestlus-kohtumine EELK peapiiskop Urmas Viilmaga

RAPLA PILETILEVI PLAKAT.jpg

K 29. JUUNI

KELL 19:00

 

Vigala kirik

TALLINNA TROMPETIANSAMBEL


Neeme Ots, Jaan Ots,

Villem Endel Tiits, Mehis Martin Ots,

Mattis-Johan Mere ja Mart Hakon Reinmets

Kavas: Susato, Gabrieli, Bach, Telemann jt.

Osta pilet
PILETILEVI VIGALA PLAKAT.jpg

N 30. JUUNI 

KELL 19:00

 

Kehtna kirik

NÄHTAMATU TEEKOND


Johanna Vahermägi (laul, klahvpillid, vioola)

Mihkel Metsala (trompet)

Marek Talts (kitarr)

Kristjan Mängel (löökpillid)

Taavo Remmel (bass)

Kairi Ervald (taustavokaal, flööt) 

Lemme-Getter Metsala (taustavokaal)
Johanna Vahermägi autorikontsert

30.06 PILETILEVI KEHNA PLAKAT.jpg

L 2. JUULI

KELL 19:00


Hageri Vennastekoguduse Palvemaja

VAREMEIST PÜÜTUD HELID

Andre Maaker ja
keelpillikvartett Prezioso

Hanna-Liis Nahkur (viiul) 

Mari-Katrina Suss (viiul)

Helena Altmanis (vioola)

 Andreas Lend (tšello)

A. Maaker “Vana kirik” ja autorimuusika

PILETILEVI HAGERI PLAKAT.jpg

P 3. JUULI
KELL 19:00


Rapla Maarja-Magdaleena kirik

VALGUST!

TALLINNA POISTEKOOR

 dirigent Lydia Rahula
Solistid:

Pille Lill (sopran)

Richard Raun (kitarr)

Tomi Rahula (orel)
Kavas: Mozart, Pärt, Uusberg, Mägi jt

PILETILEVI RAPLA KIRIK PLAKAT.jpg
 
 
 
 
 

K 6. JUULI
KELL 19:00


Vahastu kirik

NORDICSOUNDS / PÕHJALA SAARTE HÄÄLED 25
VILLU VESKI JA TIIT KALLUSTE

Raimonds Macats (klahvpillid, tšello, kromaatiline suupill, LAT), 

Valerijus Ramoška (trompet, LIT),

Taavo Remmel (kontrabass)

Kavas: Veski, Kalluste, Garbarek, Ciurlionis jt

10.07  6.07 PILETILEVI RAPLAVAHASTU PLAKAT.png
 
 

N 7. JUULI
KELL 19:00


Käru kirik

SUVEGURMEE

 

Keelpilliansambel Bridge

Kaija Lukas (viiul),  

Aleksandra Serebjakova (viiul),

Johanna Vahermägi (vioola),

Andreas Lend (tšello),

Regina Udod (kontrabass)


Kavas: Tüür, Rääts, Dvořák

Osta pilet
7.07 RAPLA PILETILEVI KÄRU PLAKAT.png

L 9. JUULI
KELL 18:00


Rapla Kultuurikeskus

RAPLA LAULJATE SUVEAKADEEMIA LÕPPKONTSERT


Maria Listra, Kristina Vähi, Triin Ella, Tamar Nugis, Rasmus Kull, Silver Piiroja, Marie Roos, Aurelia Kuum, Marta Paklar, Rute Trochynskyi, Tuuri Tede,

Elisabet Petlenkova, Raigo Ruga,

Ave Aava, Julia Jakovleva,

Evely HeldringKaupo Pent,

Pärt Kuhlbars, Kristiina Malm, 

Aleksei Bljahhin jt.


Kavas tuntud aariad ja duetid

9.07 PILETILEVI RAPLA KULTUURIKESKUS PLAKAT.jpg
Osta pilet
 

P 10. JUULI
KELL 19:00


Rapla Maarja-Magdaleena kirik

TENEBRAE / PIMEDUS

RAHVUSMEESKOOR
dirigent Mikk Üleoja

Solistid: Grigori Rutškin (tenor)
Kaarel Kukk (bariton)


Kavas: Uusberg ja Gesualdo

10.07  6.07 PILETILEVI RAPLAVAHASTU PLAKAT.jpg